Kalite

Kalite ilk önceliğimiz olan güvenliğimizi sağlar. Proje çalışmalarında, ürünlerin gelişim, üretim ve fiili olarak kullanım süreçlerinde, kalite farkındalığı ve kalite standartları başarıyı belirlemektedir. Kalitenin ana hedefi; sistematiği düzenlemek, kalite anlayışını geliştirip kalite standartlarımıza yansıtmaktır.

Kalite

Onaylı Sistemler

Onaylı yönetim sistemleri; şirket bünyesinde tüm alanlarda ve proseslerde kalite standartlarının ve hedeflerinin benimsenmesini sağlamaktadır; optimizasyonu hedefleyen faaliyetleri yönlendirmektedir ve kalite güvencesini koordine etmektedir. Dünya çapındaki tüm üretim şirketleri ve satış şirketlerinin çoğu ISO 9001 onaylıdır. 


Kaliteye küresel bir yaklaşım getiriyoruz

İş ortaklarını ve tedarikçileri sistematik bir şekilde entegre ederek, kalite açısından bütüncül bir yaklaşım uyguluyoruz, böylece tüm katma değerli zincirde kaliteye yönelik olarak bağlayıcı bir garanti sunuyoruz.

Küresel kalite yönetim sistemi sayesinde, tüm dünyadaki müşteriler  en yüksek düzeyde kalite, profesyonel proje yönetimi, iş güvenliği ve kapsamlı bilgi birikiminden istifade etmektedirler. Uzman ekipler; ürünlerin ve sistemlerin tüm ilgili normlara ve spesifikasyonlara uygun bir şekilde geliştirilmesini ve üretilmesini sağlamaktadır. Yetkin çalışanlarımız, müşterilerimize eğitim, danışmanlık, planlama gibi uzmanlık  gerektiren konularda sahada destek sunmaktadır.
Kalite ikinci doğamızdır

GF Piping Systems; kendisini müşterilerinin kalite gereksinimlerini karşılamaya ve yasal normlara ve standartlara uyum sağlamaya adamıştır. Kalite politikalarımızın her alanda sürekliliğini sağlamak her birimizin sorumluluğundadır. Kaliteye güçlü bir şekilde odaklanmak, günlük işlerimizi gerçekleştirirken tüm çalışanlarımız için doğal bir yaklaşımdır.

Geçmiş

Geçmiş

Kurumsal geçmişimizdeki en önemli dönüm noktalarını keşfedin.

Sizi zaman yolculuğuna davet ediyoruz