GF Hakan Plastik

1965 yılında kurulan Hakan Plastik, Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firma olarak büyük başarılara imza atmış, kuruluşundan beri gelişime ve değişime verdiği önemi ürün ve hizmetlerine de yansıtmıştır. 30’dan fazla üretim tesisi ile 100’ü aşkın ülkeye ulaşan GF Piping Systems 2013 yılında Hakan Plastik’i satın almıştır.

GF Hakan Plastik Çerkezköy ve Urfa’da iki üretim tesisine sahiptir. GF bünyesine katılım ile birlikte tüm dünyada geçerli olan global GF ürün ve süreç standartları uygulanmaya başlanmıştır. GF Hakan Plastik, plastik boru sektöründe üstyapı ve altyapı alanlarında faaliyet göstermektedir. 70’den fazla ülkeye ihracat yapan firma Türkiye içinde 7 satış bölgesine sahiptir.

GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi, hem teknik hem de uygulama eğitimleri ile sektörde bilgi ve farkındalık düzeyinin artırılması hedefi ile tüm iş ortaklarına hizmet vermektedir. Merkezde sektöre hizmet veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve tesisatçılar gibi birçok farklı hedef kitleye ulaşılmaktadır. Her paydaş için farklı eğitim ve seminer programları ile hem GF Hakan Plastik ürünleri hem de ürünlerin doğru uygulama teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Biz Kimiz?

Please accept all cookies to view the youtube video content.