GF Hakan Plastik

30’dan fazla üretim tesisi ile 100’ü aşkın ülkeye ulaşan GF Piping Systems 2013 yılında Hakan Plastik’i satın almıştır. 1965 yılında kurulan Hakan Plastik, Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firma olarak büyük başarılara imza atmış, kuruluşundan beri gelişime ve değişime verdiği önemi ürün ve hizmetlerine de yansıtmıştır.

GF Hakan Plastik Çerkezköy ve Urfa’da iki üretim tesisine sahiptir. GF bünyesine katılım ile birlikte tüm dünyada geçerli olan global GF ürün ve süreç standartları uygulanmaya başlanmıştır. GF Hakan Plastik, plastik boru sektöründe üstyapı, altyapı ve tarımsal sulama alanlarında faaliyet göstermektedir. 70’den fazla ülkeye ihracat yapan firma Türkiye içinde 7 satış bölgesine sahiptir.

GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi, hem teknik hem de uygulama eğitimleri ile sektörde bilgi ve farkındalık düzeyinin artırılması hedefi ile tüm iş ortaklarına hizmet vermektedir. Merkezde sektöre hizmet veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve tesisatçılar gibi birçok farklı hedef kitleye ulaşılmaktadır. Her paydaş için farklı eğitim ve seminer programları ile hem GF Hakan Plastik ürünleri hem de ürünlerin doğru uygulama teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

gfps-turkey-cerkezkoy-tekirdag-factory

Georg Fischer Hakan Plastik Boru ve Profil San. Tic. A.S.
Ofishane Plaza Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:22 Kat:11
34400 Kağıthane/İstanbul
Türkiye

hpsales #at# hakan dot com dot tr