Eğitim

İadeler & Şikayet Yönetimi

GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi

Bilgi ve deneyimlerin paylaşılması: Müşterilerimizin ve ortaklarımızın ürünlerimiz ve hizmetlerimiz tarafından sunulan tüm olanaklardan yararlanabilmelerini sağlıyoruz. Eğitim ve Teknoloji Merkezimizde sektöre hizmet veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve tesisatçılar gibi birçok farklı hedef kitleye ulaşmayı ve bilgilerimizi paylaşmayı hedefliyoruz.  Her paydaş için farklı eğitim ve seminer programları ile hem GF Hakan Plastik ürünleri hem de ürünlerin doğru uygulama tekniklerini paylaşıyoruz.

Ürünün kalitesi, ancak doğru  uygulama ve teknik bilgi ile birleştiğinde ortaya çıkar. Bu sebeple hem teknik hem de uygulama eğitimleri ile programlarımızı çeşitlendiriyoruz.

Müşterilerimize eğitimin içeriği ve yapısıyla ilgili tüm özel gereksinimleri göz önünde bulunduran modern ve uygulamaya yönelik bir eğitim ortamı sunuyoruz. Kapsamlı bir dizi yüksek kaliteli ekipmana sahip geniş bir şekilde düzenlenmiş uygulama odaları, ürünlerimizle ve özel uygulamanızla ilgili çalışma konusunda deneyim ve güven kazanma olanağı sunar. Eğitim ve atölye çalışmaları sırasında uzmanlarımız tarafından size eşlik edilmekte ve desteklenmektedir.

Merkezimizin 40 kişi kapasiteli seminer salonu, teorik bilgileri uygulama ile birleştirmeye imkan veren uygulama atölyesi bulunuyor.  Atölye bölümünde PPR kaynak makineleri ile boru ve ek parçaların nasıl kaynak yapıldığı deneyimlendirilirken; altyapı ürün grupları için elektrofüzyon kaynak çalışmaları, atık su ürün gruplarında ise doğru montaj uygulamaları yapılıyor.

 

Georg Fischer Hakan Plastik Boru ve Profil San. Tic. A.S.
Ofishane Plaza Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:22 Kat:11
34400 Kağıthane/İstanbul
Türkiye

hpsales #at# hakan dot com dot tr

Destek & Hizmetler