Laboratuvar

GF Hakan Plastik - Şanlıurfa Laboratuvarı

Sanliurfa Laboratuvar

Şanlıurfa Laboratuvarı TS EN ISO/IEC 17025:2012 standardı belgesi ile TURKAK tarafından akredite edilmiş bir laboratuvardır. Ayrıca aktif olarak standartlara uymayı ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları taahhüt etmektedir.

Laboratuvar çalışmalarımız, güncel, standart ve tanımlanmış deney metotlarına göre teknik şartları uygulayarak kısa sürede tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenilirlik ve yasal şartlar esas alınarak sürdürülmektedir.  Yeniliğe açık, uzman kadromuzla birlikte iyi düzeyde teknolojik deney cihazları kullanarak, müşteriden gelen deney isteklerini mümkün olan en üst düzeyde karşılanmaktır. Testlerin TS EN ISO 17025 standartlarına uygun hassasiyetle sonuçlandırılabilmesi için gerekli malzemeler kullanılmaktadır.

Laboratuvarımızın amacı, yönetim sistemini tüm personelin katılımıyla etkin bir şekilde uygulayarak deney sonuçlarının olumsuz yönde oluşan bütün faktörleri en aza indirmektir. Laboratuvar, uzman kadrosuyla TS EN ISO 17025 standardı şartlarına uygun olarak hazırlanmış politika ve prosedürlere uygun olarak sürdürmekte ve etkinliğini sürekli iyileştirmesi için gerekli çalışmaları yapacağını vaat etmektedir.

 


GF Hakan Plastik Çerkezköy Laboratuvarı

Cerkezkoy Deney Laboratuvari

Çerkezköy Laboratuvarı’nın hedefi, konusunda sürekli olarak eğitilen, hedefini bilen uzman personeli ile iyi mesleki uygulamalar göstererek deney metot ve standardlarını yerine getirmektir. Uygun, en iyi düzeyde teknolojik deney cihazları kullanılarak müşterilerden gelen deney isteklerini mümkün olan en üst seviyede karşılamaktır. Deneylerin hassasiyetle sonuçlandırılabilmesi için gerekli referans/standart malzemeleri kullanmak, mümkün olması durumunda ulusal/uluslararası laboratuvarlarla yapılan karşılaştırma ölçümleriyle deney kalitesinin teminini etkin kılmak, müşteri memnuniyetini temel ilke saymaktır. Böylece muhtemel müşteri şikayetlerini en az seviyeye indirmektir.

Çerkezköy Laboratuvarı’nın amacı, yönetim sistemini tüm personelin katılımıyla etkin bir şekilde uygulayarak, deney sonuçlarını olumsuz yönde etkileyen tüm faktörleri en aza indirmektir.

Çerkezköy Laboratuvarı personelinin tamam, TS EN ISO/IEC 17025 standardının şartlarına uygun olarak hazırlanmış politika ve prosedürlerine uygun olarak çalışmaktadır. Laboratuar yönetimi, TS EN ISO/IEC 17025 standardına uymayı ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları yapmayı taahhüt etmektedir.

 

Vizyon & Strateji

Vizyon & Strateji

Düşüncelerimize ve davranışlarımıza neyin rehberlik ettiğini ve kendi imajımızı neyin şekillendirdiğini öğrenin.

Kurumsal kültürümüzü öğrenin