Destek & Hizmetler

Ürünlerimizin kalitesine güvendiğiniz gibi aynı şekilde ek hizmetlerimize de güvenebilirsiniz. Vaat etmiş olduğumuz performansın ürünlerin satın alınması veya kurulumunun yapılması ile sona ermediğinin farkındayız. Bizim için satış öncesinde, satış sırasında ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak son derece önemlidir. Ne zaman ihtiyacınız olursa, sizi proaktif ve açık bir şekilde destekliyoruz. Uzman satış ekiplerimiz, teknik hizmet birimimiz, ürün ve kalite bölümlerimiz ile hem ürün hem de hizmet desteği sağlıyoruz. İlk fikir aşamasından sisteminizi planlamaya, mühendisliğe ve kuruluma kadar ekiplerimiz yardıma hazırdır.

Destek & Hizmetler

GF Hakan Plastik olarak verdiğimiz destekler

GF Hakan Plastik kurulduğu günden itibaren projelerin çözüm ortağı olan ve sektörde özellikle profesyonel hedef kitleye hizmet veren bir firmadır.  İhracat ve yurtiçi satış organizasyonumuzda, satış destek birimlerimiz ile beraber yaklaşık 100 kişi bulunmaktadır. Oldukça geniş bir ekibe sahip olmamızın nedeni müşterilerimize her zaman yakın olmayı arzu etmemizdir.  Yurtiçinde ikisi İstanbul’da olmak üzere 6 Bölge Müdürlüğü'müz bulunmaktadır: İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Samsun, Antalya ve Diyarbakır. 4  Bölge Müdürlüğü'müz  depoları  ile hizmet  vermektedir. Bu sayede müşterilerimize fabrika stokları haricinde bölge depolarından da hızlıca ürün desteği verebilmekteyiz.  Ayrıca Türkiye’nin her noktasına yayılmış çok köklü, sağlam ve bulundukları illerin ileri gelen iş ortakları ile çalışmaktayız. Hem perakende kanalda hem de proje kanalında bayilerimiz aracılığıyla ürünlerimizin dağıtım ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Projelere daha iyi hizmet verebilmek için oluşturulmuş ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu ekiplerimiz proje planlama aşamasından teklife, ürün siparişinden teslimatına ve sonrasında uygulama ekiplerine eğitim verilmesine kadar desteklerini sürdürmektedir.

Georg Fischer Hakan Plastik Boru ve Profil San. Tic. A.S.
Ofishane Plaza Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:22 Kat:11
34400 Kağıthane/İstanbul
Türkiye

hpsales #at# hakan dot com dot tr