GF Hakan Plastik’e Yurtiçi ve Yurtdışı Fuarlarda Yoğun İlgi

27.Ara.2019 13:17
fuarlar

Ekim 2019’da hem yurtiçinde hem yurtdışında yoğun bir fuar dönemi geçiren GF Hakan Plastik, ISK SODEX 2019 İstanbul ile başlayan fuar dönemini Riyad, Ankara ve son olarak Addis Ababa ile noktaladı.

2-5 Ekim tarihlerinde ISK-SODEX Fuarı ile yoğun bir aya başlayan GF Hakan Plastik, 07-10 Ekim tarihlerinde Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da bu yıl 31’incisi düzenlenen Saudi Build Riyadh 2019 fuarında yerini aldı. Üst yapı ürün grubu ve ısıtma sistemlerinin sergilendiği standda GF Hakan Plastik ürünleri yoğun ilgi gördü. Saudi Build, ülkenin en prestijli yapı malzemeleri fuarı olarak binlerce yerel ve uluslararası sektör profesyonelini buluşturuyor.

AĞIRLIKLI OLARAK ÜST YAPI ÜRÜNLERİNİ SERGİLEDİ

GF Hakan Plastik, 9-11 Ekim tarihlerinde Ankara’da düzenlenen 5. Su Kayıp ve Kaçakları Forum&Fuarı ile 09-12 Ekim tarihlerinde Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa’da düzenlenen Addis Build 2019’da da yerini aldı. Etiyopya, tüm üst yapı ve alt yapı projeleriyle dinamik bir inşaat sektörüne sahip bulunuyor. 2010 yılından bu yana düzenlenen Addis Build Fuarı ile ülke ekonomisine yüzde 16 katkı sağlayan inşaat sektöründe bölge ve uluslararası paydaşların bir araya getirilmesi hedefleniyor. GF Hakan Plastik, fuarda ağırlıklı olarak üst yapı ürünlerini sergiledi. Yeni ürünlerinden PP-RCT ve ek parçaları, Silenta Premium boru sistemi ve ısıtma sistemleri ziyaretçilerden ilgi gördü.

Back