GF Piping Systems Hakkında

1802 yılında kurulmuş İsviçre merkezli Georg Fischer 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir; GF Piping Systems (Boru sistemleri), GF Casting Solutions (Hafif Döküm Çözümleri) ve GF Machining Solutions (Makine çözümleri). Georg Fischer 57 üretim tesisi ve 136 firma ile 34 ülkede yer almaktadır.

 

Georg Fischer Corporation’ın en büyük iş birimi olan GF Piping Systems, plastik ve metalden yapılmış boru sistemleri konusunda dünyadaki lider kuruluşlardan biridir. GF Piping Systems, su ve gazın sanayi, kamu hizmetleri ve yapı teknolojisi içinde güvenli bir şekilde taşınması için sistem çözümleri ve yüksek kaliteli bileşenler üretmektedir.  GF Piping Systems tüm üretim tesislerinde global kalite ve performans standartlarını uygulamaktadır. 60.000den fazla ürün ile proje planlama ve uygulamasında, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır.

Endüstri

gfps-industry

Endüstriyel müşterilerimiz için proseslerinin verimliliği, kalitesi ve güvenliği belirleyici öneme sahiptir. Sıkıştırılmış hava, gazlar, içme suyu, laboratuvar suyu ve tehlikeli proses sıvılarının taşınmasından kimyasalların dozajlanmasına; bioreaktörlerden kompleks soğutma ve ısıtma sistemlerine kadar pek çok endüstriyel uygulama için güvenilir ve dayanıklı boru sistemleri sağlayarak bu gereksinim karşılanmakta, doğru çözümler ve ürünler sunulmaktadır.

 


Altyapı

gfps-utilities

Su ve gaz tesisatlarındaki dağıtım hatlarının güvenliği ve güvenilirliği, yüksek performanslı taşıma sistemleri için vazgeçilmezdir. Bu talebi güvenli, güvenilir bir şekilde izlenen ve kontrol edilen sistemler ve bağlantılar ile karşılamaktayız: Ana hatlar, dağıtım hatları veya hizmet hatları - çözümlerimiz ve ürünlerimiz kaynaktan kullanım noktasına kadar tüm uygulamaları kapsamaktadır. 

 


Üstyapı

Building Technology

Binalarda, sıcak-soğuk temiz su tesisatları yüksek hijyen standartlarına uygun olmak zorundadır.  Bina içinde kullanılan tüm tesisat borularının ve atık su sistemlerinin yaşam konforunu ve bina güvenliğini destekler çözümler sunması önemlidir.  Konutlar, oteller, hastaneler, endüstriyel vb. binaların bu taleplerine yönelik olarak kalıcı ve verimli boru sistemleri tedarik edilmektedir.

Veriler & Rakamlar

Veriler & Rakamlar

Kuruluş tarihi:
1802

Genel merkezi:
Schaffhausen, İsviçre

Çalışanlar:
6852'in üzerinde (Aralık 2018)

Ciro:
1821 milyon CHF (2018)

FVÖK:
217 milyon CHF (2018)

Küresel varlık:
Avrupa, Asya ve ABD'de üretim lokasyonları, satış şirketleri ve temsilcileri.

Daha fazlası (GF Corporation internet sitesi)

Georg Fischer Hakan Plastik Boru ve Profil San. Tic. A.S.
Ofishane Plaza Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:22 Kat:11
34400 Kağıthane/İstanbul
Türkiye

hpsales #at# hakan dot com dot tr

Lokasyonlar

Lokasyonlar

Satış şirketlerimiz ve temsilcilerimiz 100'ü aşkın ülkede yerel müşteri desteği sunmaktadır.

Yurt içinde dünya çapında