Szkolenia i seminaria

Dzielenie się wiedzą, wymiana doświadczeń: naszym klientom i partnerem zapewniamy możliwość korzystania ze wszystkich możliwości oferowanych przez nasze produkty i usługi lub w razie potrzeby - nawet zwiększenie limitów szkoleń. Szkolenia są prowadzone przez odpowiednie spółki handlowe.

Szkolenie praktyczne

GF Piping Systems gwarantuje duże bezpieczeństwo produktów, oferując swoim klientom profesjonalne szkolenia. Kursy są precyzyjnie określone, przygotowane i przeznaczone dla różnych poziomów doświadczenia praktycznego uczestników i wymagań konkretnych zastosowań.

Edukacja na miejscu

Nasi eksperci służą pomocą w dowolnym miejscu globu i przeprowadzają na miejscu praktyczne szkolenia z zakresu różnych metod zgrzewania i łączenia. Czas trwania szkolenia oraz program szkoleniowy zależą od aktualnego projektu i montowanego systemu.

Pomieszczenia do nauki praktycznej

Nic nie zastąpi doświadczenia w zakresie danego zastosowania. Doświadczenie to jedno z najważniejszych kluczowych czynników powodzenia instalacji. Z tego względu nie dostarczamy Ci jedynie podręczników i instrukcji do zapoznania się, co ma istotne znaczenie dla postępowania z naszymi produktami oraz właściwego i bezpiecznego użytkowania naszych systemów. Naszym klientom oferujemy nowoczesne warunki szkoleniowe ukierunkowane na określone zastosowanie, które pod względem treści i struktury szkolenia uwzględnia wszystkie specyficzne wymagania. Pomieszczenia do nauki praktycznej dobrze wyposażone w wysokiej klasy sprzęt zapewniają możliwość zdobycia doświadczenia i pewności w posługiwaniu się naszymi produktami oraz w zakresie konkretnych zastosowań. Podczas szkoleń i warsztatów uczestnicy mogą liczyć na asystę i wsparcie ze strony naszych ekspertów.

Kontakt

Georg Fischer Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 81
05 090 Sekocin Nowy
Polska

poland dot ps #at# georgfischer dot com

W eterze

GF Piping Systems Youtube
Zobacz nasze materiały filmowe dotyczące produktów, instalacji i innych kwestii.
Odwiedź nasz kanał na YouTube