Wyszukiwarka czujników/kształtek instalacyjnych

Znajdź odpowiednią kształtkę do Twojego czujnika

Jakość automatyzacji procesu zależy od rodzaju i sposobu instalacji czujników. Jeśli użyjesz odpowiednich kształtek instalacyjnych, montaż będzie znacznie łatwiejszy. To narzędzie ułatwia znalezienie odpowiedniego połączenia, które umożlwia instalację czujnika w systemie ruociągowym pod kątem rodzaju materiału, standardu oraz wymiaru.

Oferujemy szeroką gamę różnych czujników, takich jak czujniki przepływu, pH, ORP, czujniki ciśnienia lub temperatury oraz odpowiednie elementy montażowe. Ta prosta wyszukiwarka  pomaga znaleźć właściwy element montażowy dla twojego czujnika z GF Piping Systems. Aby to zrobić, wybierz:

  • typ czujnika
  • standard w jakim pracujesz
  • wymiar
  • materiał rurociągu

W rezultacie po lewej stronie zobaczysz zakres możliwych czujników, a po prawej kompatybilne złączki instalacyjne, zgrupowane według rodzaju. W ramach każdego typu istnieją różne wersje. Wybierz preferowaną wersję. Klikając numer części, zostaniesz przekierowany na stronę produktu.

W zależności od potrzeb możesz zmienić wybrane parametry, aby mieć różne warianty. Narzędzie automatycznie aktualizuje wyniki. Aby rozpocząć wybór od początku i usunąć wszystkie poprzednie wartości, naciśnij przycisk resetowania.

Jeśli żądane dopasowanie nie jest widoczne w konfiguratorze, prosimy o kontakt z lokalnym biurem sprzedaży GF Piping Systems. Mamy szeroką gamę opcji, które z pewnością spełnią Twoje wymagania.

Contact

Global Sales Support
GF Piping Systems
Ebnatstrasse 111
8201 Schaffhausen
Szwajcaria

gss #at# georgfischer dot com