Koncentrujemy się na korzyściach dla klienta

Różnorodność klientów i ich wymagań to dla nas jednocześnie szansa i wyzwanie. I to one właśnie mogą klientowi przynieść największe korzyści. Nasze zespoły ds. dostosowywania rozwiązań są w stanie przygotować takie, które najlepiej sprostają indywidualnym potrzebom i zastosowaniom odbiorców. Części wykonywane na zamówienie czy rozwiązania specjalne wytwarzane w małych seriach, a także indywidualne konsultacje i dopasowane do potrzeb wsparcie techniczne to tylko część z oferowanych przez nas usług.


Elementy rurociągów wytwarzane na zamówienie

custom-made piping components

Oferujemy elementy rurociągów wytwarzane na zamówienie, zgodnie ze specyfikacjami klientów, zarówno w małych partiach, jak i na sztuki. Naszą ofertę dopełnia szeroki wachlarz usług, takich jak wsparcie techniczne i projektowe produkcja, montaż i wytwarzanie prefabrykatów. Ponadto produkujemy, naprawiamy i wypożyczamy maszyny do zgrzewania podczerwienią i BCF. Normalizacja procesów gwarantuje doskonałą jakość, także rozwiązań produkowanych na indywidualne zamówienie.


Części specjalne we wszystkich rozmiarach

special parts in all dimensions

Zespół ds. produktów wytwarzanych na zamówienie produkuje wszystkie części specjalne we wszystkich rozmiarach. W przypadku instalacji dla branży mikroelektronicznej lub farmaceutycznej możemy przetwarzać surowce w środowisku czystym.


Pracujemy dla Ciebie

on the job for you

Zespół ds. produktów wytwarzanych na zamówienie GF Piping Systems to bardzo skuteczna i oddana swojej pracy grupa specjalistów i inżynierów. Posiadają ogromną wiedzę w zakresie wytwarzania podzespołów z tworzyw sztucznych i metali. Dzięki zrzeszeniu w globalnej sieci, jego pracownicy z całego świata ściśle współpracują przy opracowywaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Kontakt

Georg Fischer Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 81
05 090 Sekocin Nowy
Polska

poland dot ps #at# georgfischer dot com