Kalite Sertifikaları

Ürünlerini Avrupa standartları ve Avrupa standartlarına eşdeğer Türk standartlarına göre üreten firmamız sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyeti konularında öncü ve dinamik bir kuruluştur. Bu konuda firmamızın yapmış olduğu ve ileride yapmaya devam edeceği çalışmalar neticesinde sahip olduğu ürün kalite sertifikalarından bazıları şunlardır:

Sahip olduğu bu sertifikalarla ürün standartlarını müşterilerine istediği kalitede ve devamlılık arz edecek şekilde sunan GF Hakan Plastik, bu özelliği sayesinde bugün 70'ten fazla ülkeye ihracat yapabilmektedir. Plastik boru sektöründe, alınması en zor sertifikalardan biri olan İsveç Nordic Polymark sertifikasına sahip ilk ve tek Türk firması, GF Hakan Plastik’tir.

Ürün kalitesinin yanı sıra, sistem kalitesini de 1996 yılından beri İngiliz BVQI firması tarafından verilen ISO 9000:2008 sertifikası ile belgelendiren GF Hakan Plastik, bu konuda da çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

Tüm bu sertifikalar ve belgeler sayesinde GF Hakan Plastik müşterilerine kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve uygun fiyat üçgenini en iyi şekilde optimize ederek sunmayı başarmış bir firmadır. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de kalite üretim yapmak konusunda çalışmalarımız devam edecek ve bu çalışmalarımızın karşılığında ürün sertifikalarımız artarak çoğalacaktır.

Sistem Sertifikaları

Georg Fischer Hakan Plastik Boru ve Profil San. Tic. A.S.
Ofishane Plaza Merkez Mahallesi Cendere Caddesi No:22 Kat:11
34400 Kağıthane/İstanbul
Türkiye

hpsales #at# hakan dot com dot tr