GF Hakan Plastik'te Kariyer

Küresel olarak aktif ve çeşitlilik sahibi bir şirket olarak, GF farklı alanlardan sektörün duayenleriyle çalışmaktadır. Hepsinin ortak bir özelliği bulunmaktadır, yenilikçi teknolojiye olan tutku, uluslararası ekiplerde çalışma ve pratik bir çalışma ortamı.

GF Hakan Plastikte Kariyer
Eğitim ve Gelişim

GF Hakan Plastik dünyasına katılmanız, dünyanın en büyük ve en başarılı şirketlerinden birinde parlak bir kariyere adım atmanız anlamına gelir. Bizler, şirketimizin dünya çapındaki prestijinin kalıcılığı için çalışanlarımızın eğitimlerle desteklenmesinin ve gelişimlerinin sağlanmasının ne kadar önemli ve gerekli olduğunun bilincindeyiz. Eğitim programlarımız, çalışanlarımızın ve şirketimizin değişen dünya şartlarına ayak uydurarak en iyi ve hızlı şekilde gelişimlerini sağlayacak içerikte tasarlanmaktadır. Size özel planlanan eğitimler ile gerekli tüm teknik ve ticari bilgilere ulaşacak, kişisel becerilerinizi arttıracak, gelişiminizi sürekli hale getireceksiniz. GF Hakan Plastik’in eşsiz bilgi birikimi içinde gerçekleştireceğiniz bu gelişim, sizi iş dünyasında rakiplerinizden bir adım öne çıkaracaktır.

Başvuru & Kariyer Yolculuğu

Kariyerinizde 1-0 önde olmak istemez misiniz? Size bu olanağı sunmak ve uzun sürecek bu yolda beraber yürümek istiyoruz. Hedeflerimize ulaşmak, ancak yüksek motivasyonlu çalışanların bireysel ve takım olarak hedeflerine ulaşmalarına bağlıdır. GF Hakan Plastik olarak yaşam standardını artıran entegre çözümler ve hizmetler geliştirmeye, “en”leri ve “ilk”leri üretmeye devam ederken, çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemekteyiz. Şirketimizi geleceğe taşıyacak insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktamızı ilke ve değerlerimiz, iş ahlakı, iş sağlığı ve güvenliği ve yasalar oluşturmaktadır.

Açık pozisyonlar ve staj başvuruları için kariyer.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GF Hakan Plastik’te Staj İmkanı

Lise Stajları 

• Lise staj başvuruları Mayıs-Haziran ayları içinde kabul edilmekte ve staj, okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir.

• İnsan Kaynakları Bölümü koordinasyonunda şirket genelinde her yılın Nisan ayında stajyer ve staj günü talepleri belirlenmektedir.

• Belirlenen stajyer ihtiyacı, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından doldurulan ihtiyaç tespit formu ile birlikte Mayıs ayı içinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ve ilgili okul müdürlüklerine gönderilmektedir.

• Staj yapması kesinleşen öğrencilerin meslek eğitim sözleşmeleri ilgili okullardan eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları Bölümü'ne ulaştırılarak staj süreci başlatılmaktadır.

• Stajın ilk haftasında öğrencilere şirket tanıtımı ve uygulamalarını kapsayan Şirket Oryantasyon Programı uygulanmakta ve ardından çalışılacak bölümlerde tecrübe kazanma süreci başlatılmaktadır. 

Üniversite Stajları  

• Yaz stajı başvuruları Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilmektedir.

• Bölümlerimizden gelen talepler doğrultusunda başvurular değerlendirilmekte ve Şirket Oryantasyon Programı’nın ardından çalışılacak olan bölümde tecrübe edinmeye başlatılmaktadır. Başvurular ön kriterler doğrultusunda değerlendirilerek uygun olan stajyer adayları seçilmektedir. 

Ön seçim kriterlerimiz;

• Öğrencinin başarı düzeyi

• Öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirket iş süreçleri ile ilgili olması

• Stajyer kontenjanları

GF Hakan Plastik'te MT Olma Fırsatı

MT Programı, 4 yıllık üniversite mezunu gençlerimiz için şirketimizde hayata geçirdiğimiz “Yönetici Adayı Geliştirme” programına verdiğimiz isimdir.  Günümüzde, “Y Kuşağı” gençler için MT Programı büyük bir fırsattır. Şirketimiz, bu süreç boyunca yeni mezun gençlere danışmanlık fırsatı ve iş hayatına uyum sağlamaları için gerekli tüm imkânları sağlamaktadır. 

Mesleğe yeni başlayan üniversite mezunu gençlerimizin geleceklerini doğru şekillendirmeleri; kendilerini mutlu ve motive hissedecekleri, yüksek verim sağlayabilecekleri ve kendilerine en uygun olan bölümde çalışmaları bizim için önem taşımaktadır. 

Yönetici Adayı Geliştirme Programı 1 yıllık bir süreci kapsamaktadır. Aday için özel bir oryantasyon süreci hazırlanarak GF Hakan Plastik bünyesindeki farklı lokasyonlarda program uygulanmaktadır.

Aday, kendisi için hazırlanan programın sonunda 2 ay süre ile bir proje çalışması yürütür. Proje çalışmasını başarı ile tamamlayan ve proje dosyasını teslim eden aday uygun pozisyona yerleştirilmektedir. 

GF Hakan Plastik’te MT olma şartlarını genel olarak şu şekilde sıralandırılmaktadır:

• 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerden mezun olmak,

• Plastik sektöründe kariyer hedeflemek,

• 22-27 yaş aralığında olmak,

• MS Ofis uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilmek,

• Güçlü iletişim yeteneklerine sahip bir takım oyuncusu olmak,

• Öğrenmeye ve gelişime istekli olmak,

• Çok iyi derecede İngilizce bilmek.

• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya minimum 3 yıl tecili olmak

• GF Hakan Plastik’in farklı lokasyonlarındaki kariyer fırsatlarına açık olmak

İnsan Kaynakları

Reference not found: /content/global/contacts/individuals/gfps/country_tr/gfps-tr--insan-kaynaklari/jcr:content/par/contact

GF Piping Systems Hakkında