Usługi zapewniające wartość dodaną

Nasi specjaliści są dostępni wszędzie tam, gdzie potrzebujesz ich pomocy w zakresie doradztwa, planowania i instalacji. Oferujemy nie tylko niezawodne produkty najwyższej jakości, ale także kompleksowy pakiet usług. Globalna obecność naszej firmy przynosi korzyść klientom, którzy mogą liczyć na indywidualne wsparcie w swojej lokalizacji i języku ojczystym.

Usługi zapewniające wartość dodaną

Nasi specjaliści są tam, gdzie ich potrzebujesz: dostępni lokalnie w globalnej sieci

Nasze wsparcie dla klientów obejmuje podręczniki techniczne na wiele tematów i rozbudowaną bibliotekę CAD, a także międzynarodowy zespół ekspertów, współpracujących z miejscowymi firmami handlowymi. Jeśli chodzi o instalację naszych produktów, klienci doceniają szeroki wybór szkoleń na miejscu lub w jednym z naszych nowoczesnych ośrodków szkoleniowych zlokalizowanych na całym świecie.

Kompetentny partner dla Twoich projektów

Wartość dodana, jaką zyskują nasi klienci stanowi integralną część procesu opracowywania produktów i usług w naszej firmie. I nie chodzi tylko o niepodważalną znajomość produktu, która przekłada się na planowanie i praktyczną realizację projektów i indywidualnych usług. Nasi klienci mogą też korzystać z wszechstronnej znajomości branży i rynków, która stoi za naszym wieloletnim doświadczeniem, czyniąc z nas niezawodnych partnerów.

Kontakt

Georg Fischer Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 81
05 090 Sekocin Nowy
Polska

poland dot ps #at# georgfischer dot com