Technologia NDT - kontrola poprawności zgrzewu

Pierwszy test NDT z jednoznaczną oceną jakości zgrzewów elektrooporowych oraz doczołowych dla systemu ecoFIT (PE) i PROGEF (PP)

Testy nieniszczące (NDT)

W oparciu o technologię ultradźwiękową możemy zaproponować naszym klientom najwyższej jakości kontrolę NDT dla zgrzewów doczołowych w systemach ecoFIT, PROGEF oraz zgrzewów elektropoorowych w systemie ELGEF. Kluczowe projekty na całym świecie opierają się na technologii NDT zapewniającej najwyższą jakość i bezpieczeństwo w łączeniu elementów stalowych. Dzisiaj, GF Piping System przedstawia pierwszy na świecie system kontroli NDT dla zgrzewania doczołowego i elektrooporowego w systemach ecoFIT, PROGEF oraz ELGEF. Na każdy pozytywnie oceniony zgrzew dajemy 10 lat gwarancji.

Technologia NDT - Skanowanie, Analiza, Certyfikacja i gwarancja
Skanowanie
We współpracy z naszym międzynarodowym partnerem opracowaliśmy metodę skanowania zgrzewów doczołowych za pomocą specjalnie dostosowanych czujników ultradźwiękowych. Dokonywanie oceny 20-30 zgrzewów dziennie w technologii NDT przekłada się na oszczędność pieniędzy.
Analiza
Wykorzystując otrzymane dane mamy możliwość, przy pomocy unikalnego algorytmu oraz szczegółowych testów i naszych najwyższych standardów, dostarczenia konkretnej oceny zgrzewu doczołowego.
Certyfikacja i gwarancja
Aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa, do każdego zgrzewu wystawiamy dokument poświadczający pozytywny wynik jego kontroli. Jakość i  żywotność rurociągu potwierdzona      10-letnią gwarancją.

Kompleksowa obsługa

GF Piping Systems rozumie wyzwania związane z realizacją inwestycji: począwszy od przygotowania projektu i specyfikacji poprzez terminową dostawę i instalację elementów a skończywszy na bezpiecznym uruchomieniu i eksploatacji danej aplikacji. Nasz system NDT spełnia wszystkie standardy kontroli jakości jakich oczekujesz od każdego systemu rurociągowego, z tym że GF wprowadza wartość dodaną w postaci jednoznacznego komunikatu o poprawności lub jej braku badanego zgrzewu.

Poświadczamy jakość Twojego zgrzewu przy pomocy unikalnego systemu NDT

Technologia NDT - Poświadczamy jakość Twojego zgrzewu przy pomocy unikalnego systemu NDT
 • Sprawdzony proces NDT
 • Unikalny, dokumentowany proces jednoznacznej oceny zgrzewu
 • Większa ilość testów w porównaniu do istniejących na rynku rozwiązań
 • Brak ryzyka w zakresie bezpieczeństwa w porównaniu do technologii X-ray
 • Większa opłacalność w porównaniu do istniejących na rynku rozwiązań

Właściwa droga do sukcesu

Proponowane przez nas rozwiązania dla systemów tworzywowych pozwalają nam dostarczać ponad 60 000 produktów takich jak rury, kształtki, zawory, aparatura kontrolno-pomiarowa, zgrzewarki a także zapewniać wsparcie i serwis inżynieryjny. 

roponowane przez GF Piping Systems rozwiązanie NDT wprowadza nową jakość na rynku rurociągów z tworzyw sztucznych. Systemy ecoFIT i PROGEF możemy wykorzystać w procesie projektowania i specyfikowania wraz z innowacyjną technologią NDT, badania połaczeń zgrzewanych oraz profesjonalne szkolenie w zakresie zgrzewania zgodnie z miedzynarodowymi standardami.

 • Wysoka jakość
  Raport poświadczający przydatność zgrzewu do dalszej eksploatacji
 • Zwiększone bezpieczeństwo
  Ponad 60-letnie doświadczenie w zakresie tworzyw sztucznych
 • Oszczędność pieniędzy
  Dokonując oceny 20-30 zgrzewów dziennie zwiększamy wydajność i redukujemy koszty
 • Oszczędność czasu
  Wydłużona żywotność systemów rurowych ecoFIT / PROGEF
Technologia NDT - Właściwa droga do sukcesu

Kontakt

Georg Fischer Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 81
05 090 Sekocin Nowy
Polska

poland dot ps #at# georgfischer dot com