Produkty i rozwiązania

Dla klientów nasze produkty stanowią istotne elementy instalacji, urządzeń do kontroli i monitorowania procesów lub bezpiecznych systemów zaopatrujących w media. Dla nas stanowią część naszej historii. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji. 60 000 naszych produktów to wynik przeszło 200 lat badań, prac rozwojowych, nowatorskich pomysłów i pracy oddanego zespołu. Skorzystaj z innowacyjnej siły, różnorodności asortymentu i wiedzy specjalistycznej. Poznaj zalety naszych kompletnych systemów do różnych zastosowań, składających się z rur, złączek, zaworów oraz rozwiązań automatycznych i technologii połączeń.


Przegląd systemu

Odpowiednie rozwiązania dla Twoich aplikacji

W odniesieniu do swoich zastosowań klienci z sektora przemysłowego, sieci zasilających i wewnętrznych instalacji w budynkach na całym świecie polegają na naszym doświadczeniu rynkowym i naszych innowacyjnych rozwiązaniach.

Instalacje przemysłowe

Instalacje przemysłowe

Systemy do bezpiecznego transportu cieczy, takich jak woda pitna, laboratoryjna i chłodząca, substancje chemiczne, sprężone powietrze i gazy.

Systemy w skrócie

Dystrybucja wody i gazu

Dystrybucja wody i gazu

Niezawodne przewody łączące i rozprowadzające, przyłącza domowe i niezależne od materiału elementy przejściowe do przewodów zasilających w gaz i wodę.

Systemy w skrócie

Instalacje wewnętrzne w budynkach

Instalacje wewnętrzne w budynkach

Kompletne systemy do rozprowadzania wody pitnej, grzewczej i chłodzącej w budynkach mieszkalnych, hotelach, szpitalach, budynkach przemysłowych, ośrodkach wypoczynkowych i statkach.

Systemy w skrócie

Kontakt

Georg Fischer Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 81
05 090 Sekocin Nowy
Polska

poland dot ps #at# georgfischer dot com

Wsparcie i usługi

Support & Services

Na naszych usługach dodatkowych można polegać w takim samym stopniu, co na niezawodnej jakości naszych produktów.

Oferujemy szeroki zakres spersonalizowanych usług, w czym zatem możemy Wam pomóc?

Projekty zakończone sukcesem

Projekty zakończone sukcesem

GF Piping Systems opracowuje i wytwarza przyszłościowe produkty i systemy używane na całym świecie.

Nasze referencje