Produkty i systemy

Kompleksowe rozwiązania są niezbędne podczas wykonywania wewnętrznych instalacji w budynkach. Oferujemy różne materiały i innowacyjne systemy, aby zapewnić najlepsze rozwiązania do wszystkich typów projektów budowlanych, instalacji i zastosowań. Klienci korzystają z naszego silnego ukierunkowania na konkretne zastosowania, naszej elastyczności i kompleksowych systemów do specjalnych potrzeb, które zapewniają najwyższą jakość, a także swobodę podczas planowania i opcje konstrukcji.

Zimna i ciepła woda

Zimna i ciepła woda
Montaż instalacji zimnej i ciepłej wody wymaga wiele od systemu i instalatora.

Systemy uzdatniania wody

Systemy uzdatniania wody
Jedną z najważniejszych czynności w tym obszarze zastosowania stanowi dobór właściwego materiału. Nie wszystkie systemy rurowe wykazują jednakową stabilność, często z uwagi na bardzo duża korozyjność.

Szara woda

Szara woda
Systemy szarej wody i wody deszczowej firmy GF Piping Systems są bardzo wytrzymałe i zapewniają dodatkową izolację akustyczną, a także niższe koszty montażu i konserwacji.

Ogrzewanie

Ogrzewanie
GF Piping Systems oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie połączeń grzejników i ogrzewania podłogowego, w tym odpowiednią izolację.

Klimatyzacja

Klimatyzacja
System rurowy znacząco wpływa na wydajność instalacji chłodzącej. Koszty energii można poważnie zredukować, stosując preizolowany system COOL-FIT.

Sprężone powietrze

Sprężone powietrze
Układy sprężonego powietrza muszą być odporne i elastyczne. Firma GF Piping Systems opracowała systemy, które gwarantują także maksymalne bezpieczeństwo, minimalny spadek ciśnienia i doskonałą ekonomiczność.

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona przeciwpożarowa
W ramach systemów zraszaczy i przewodów rurowych wody do gaszenia ognia najistotniejsze znaczenie w przypadku systemu rurowego ma właściwa klasyfikacja zapalności i odporności na korozję.

Gaz

Gaz
Przewody gazowe w wewnętrznych instalacjach w budynkach muszą spełniać maksymalne wymagania w zakresie bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Asortyment produktów dla budownictwa

Building Technology
Znajdź szybko i prosto odpowiedni produkt dla branży budowlanej.
Zobacz nasz katalog produktów budowlanych